



















Tineco FloorOne i5 Stretch PLUS Upright vacuum Battery Dry&wet Bagless Grey 2.5 Ah
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tineco
- Κωδικός: WLONONWCROZZ3
- Βάρος(kg): 6.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.40cm x 28.80cm x 37.80cm
- EAN: 6932485006434
547,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 441,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Brush shape | Rectangular |
| Built-in display | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 5 h |
| Clean water tank capacity | 0.8 L |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Compliance certificates | CE GS mark CB |
| Depth | 267 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dirty water tank capacity | 0.72 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | Loop handle |
| Height | 1104 mm |
| Noise level | 78 dB |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 712 mm |
| Package height | 278 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 321 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey |
| Product type | Upright vacuum |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable water tank | Yes |
| Runtime | 30 min |
| Self-cleaning | Yes |
| Suction power | 20000 Pa |
| Vacuum brushes included | Roller brush |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.5 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 221 mm |
