



Bissel Crosswave Stick vacuum cleaner 3 in 1 560 W Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BISSELL
- Κωδικός: AGDBSLODK0041
- Βάρος(kg): 7.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 32.50cm x 66.00cm
- EAN: 0011120263374
230,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 186,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Charging base | Yes |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Depth | 266 mm |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle controls | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 663 mm |
| Hose length | 7.5 m |
| Maximum input power | 560 W |
| Noise level | 80 dB |
| Power source | Mains |
| Product colour | Red |
| Product type | 3-in-1 stick vacuum |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Self-cleaning | Yes |
| Self-drying | Yes |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Water tank capacity | 0,82 l |
| Weight | 8.05 kg |
| Width | 327 mm |
