





































Nilfisk Select Pet Care Vacuum Cleaner Vacuum Cylinder 3.1 l 650 W Dust bag Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: AGDNFLODK0028
- Βάρος(kg): 10.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 59.50cm x 43.50cm
- EAN: 5715492206506
280,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 226,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Airflow | 38 l/s |
| Annual energy consumption | 22 kWh |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Cord length | 8 m |
| Cord storage | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 275 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity | 3.1 L |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle controls | No |
| Handles quantity | 1 |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 420 mm |
| HEPA class | HEPA 14 |
| Hose included | Yes |
| Maximum input power | 650 W |
| Motor power | 650 W |
| Noise level | 75 dB |
| Number of nozzles | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Operating radius | 11 m |
| Package weight | 8.2 kg |
| Park/storage assist | Yes |
| Product colour | Black |
| Proper use | Home |
| Removable filter | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Storage compartment | Yes |
| Suction power | 270 AW |
| Tube material | Aluminium |
| Type | Cylinder vacuum |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum | 17.5 kPa |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Vacuum brushes included | Turbo brush Mini turbo brush Hard floor brush |
| Variable power | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Warranty information | The guarantee for the Product is valid for 24 months from the date of purchase and is subject to its correct use as described in the User Manual. |
| Warranty information 1 | Please report any faults or problems with the product directly to Nilfisk Polska Sp. z o.o. using the service form https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment 1&form 2 form_section. |
| Weight | 6.4 kg |
| Width | 310 mm |