











Nilfisk BUDDY II 12 CAR CLEANER vacuum 12 L Cylinder vacuum Dry 250 W Dust bag
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: AGDNFLODK0041
- Βάρος(kg): 7.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.00cm x 36.50cm x 48.00cm
- EAN: 5715492217564
121,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220/240 V |
| Accessory holder | Y |
| Castor wheels | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet Bare floor |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 360 mm |
| Dust capacity | 12 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 440 mm |
| Hose diameter | 3.6 cm |
| Hose length | 2.2 m |
| Maximum input power | 250 W |
| Noise level | 87 dB |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Blue |
| Proper use | Home |
| Set contents | Filter set Set of additional accessories for the vacuum cleaner Premium Car Kit - Topbox Set of nozzles for dry/wet operation |
| Type | Cylinder vacuum |
| Vacuum | 20 kPa |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Warranty information | The guarantee for the Product is valid for 24 months from the date of purchase and is subject to its correct use as described in the User Manual. |
| Warranty information 1 | Please report any faults or problems with the product directly to Nilfisk Polska Sp. z o.o. using the service form https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment 1&form 2 form_section. |
| Weight | 4.4 kg |
| Width | 330 mm |