
Nilfisk Bravo Vacuum Cleaner SR10P07A EU 4.3 l Vacuum Dry Cylinder 700 W Dust Bag
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: AGDNFLODK0001
- Βάρος(kg): 9.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 59.50cm x 35.50cm
- EAN: 5715492189694
240,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 194,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Airflow | 39 l/s |
| Annual energy consumption | 24 kWh |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Cord length | 7 m |
| Cord storage | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 450 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust blower | Yes |
| Dust capacity | 4.3 L |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| EPA class | EPA 10 |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle controls | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 280 mm |
| Maximum input power | 700 W |
| Noise level | 76 dB |
| Number of dust bags | 2 pc(s) |
| Number of nozzles | 3 |
| Operating radius | 10 m |
| Park/storage assist | Yes |
| Product colour | Red |
| Proper use | Home |
| Special nozzle | Combi nozzle HB15 W. click fit |
| Storage compartment | Yes |
| Suction power | 260 AW |
| Tube material | Chrome |
| Type | Cylinder vacuum |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum | 11 kPa |
| Vacuum air filtering | EPA |
| Variable power | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Warranty information | The guarantee for the Product is valid for 24 months from the date of purchase and is subject to its correct use as described in the User Manual. |
| Warranty information 1 | Please report any faults or problems with the product directly to Nilfisk Polska Sp. z o.o. using the service form https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment 1&form 2 form_section. |
| Weight | 9.8 kg |
| Weight (without accessories) | 6.5 kg |
| Width | 300 mm |