

























MAKITA DCL184Z 18V Vacuum Cleaner
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: AGDMAKODK0014
- Βάρος(kg): 2.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.60cm x 40.80cm x 22.40cm
- EAN: 088381725910
123,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 1.4 m /min |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Blow function | Yes |
| Charger | No |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt capacity dry | 0.5 L |
| Guarantee | G012M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 202 mm |
| Length | 365 mm |
| Maximum suction pressure | 0.054 bar |
| On/off switch | Yes |
| Packaging content | Four different suction cups |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 138 mm |
