









K rcher WD 2-18 12 L Drum vacuum Dry&wet 225 W Bagless
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: AGDKARODK0100
- Βάρος(kg): 5.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 38.00cm x 39.00cm
- EAN: 4054278943558
115,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 93,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 18 V |
| Bumper guard | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Charger | No |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Container material | Plastic |
| Control type | Rotary |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 349 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust blower | Yes |
| Dust capacity | 12 L |
| Dust container type | Bagless |
| Ergonomic handle | Yes |
| Faucet included | No |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hard floor brush | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 399 mm |
| Hose material | Plastic |
| Maximum input power | 225 W |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package weight | 5.1 kg |
| Park/storage assist | Yes |
| Product colour | Yellow Black |
| Proper use | Home |
| Storage compartment | Yes |
| Tube material | Plastic |
| Tube parts quantity | 2 |
| Type | Drum vacuum |
| Vacuum air filtering | Fabric Foam |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight (without accessories) | 3.7 kg |
| Width | 328 mm |
