

























































Electrolux EL61A4UG 18000 AW Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: WLONONWCRMPZ8
- Βάρος(kg): 9.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.30cm x 56.30cm x 33.20cm
- EAN: 7332543774951
202,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 163,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Airflow | 29 l/s |
| Ash container type | Bagless |
| Cable length | 9 m |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Cord storage | Yes |
| Depth | 422 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 304 mm |
| Maximum input power | 700 W |
| Noise level | 74 dB |
| Nozzle included | Yes |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| On/off switch | Yes |
| Operating radius | 12 m |
| Package depth | 560 mm |
| Package height | 330 mm |
| Package volume | 64310 cm |
| Package weight | 9.3 kg |
| Package width | 348 mm |
| Power consumption (typical) | 700 W |
| Power control | Mechanical |
| Product colour | Grey |
| Removable filter | Yes |
| Suction power | 18000 AW |
| Tube type | Slide |
| Vacuum | 18 kPa |
| Variable power | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 7.73 kg |
| Width | 283 mm |
