











Electrolux EB61H6SW vacuum 3.5 L Drum vacuum Dry 850 W Dust bag
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: WLONONWCRMRB7
- Βάρος(kg): 9.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 30.00cm x 60.50cm
- EAN: 7332543823079
234,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 189,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Annual energy consumption | 29.9 kWh |
| Cleaning surfaces | Bare floor Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 9 m |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | No |
| Depth | 436.7 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity | 3.5 L |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust sensor | Yes |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 306.6 mm |
| Maximum input power | 850 W |
| Noise level | 73 dB |
| On/off switch | Yes |
| Operating radius | 12 m |
| Power control | Mechanical |
| Product colour | White |
| Proper use | Home |
| Tube lock type | Click |
| Tube material | Steel |
| Tube parts quantity | 2 |
| Tube type | Telescopic |
| Type | Drum vacuum |
| Vacuum | 20.3 kPa |
| Vacuum air filtering | Allergy Plus |
| Variable power | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 6.48 kg |
| Width | 238.5 mm |
