

















Dyson V16 Piston Animal 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 1.3 L 900 W Black, Copper
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: WLONONWCRPPMF
- Βάρος(kg): 8.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 39.70cm x 54.70cm
- EAN: 5025155114858
1.322,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.066,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Brush shape | Rectangular |
| Built-in display | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 4.5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 259 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Display type | LCD |
| Dust capacity | 1.3 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to empty container | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1298 mm |
| Maximum input power | 900 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Copper |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Runtime | 70 min |
| Suction power | 315 AW |
| Turbo | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Vacuum brushes included | Motorized brush Multifunctional brush Mini turbo brush |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 250 mm |
