

































































DYSON V15S Detect Submarine Cordless Vacuum Cleaner
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: WLONONWCRCSK6
- Βάρος(kg): 5.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 28.00cm x 82.00cm
- EAN: 5025155085073
1.085,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 875,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | Yes |
| Charging time | 4.5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt capacity dry | 0.76 L |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Display type | LCD |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G012M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 1260 mm |
| Length | 266 mm |
| Maximum input power | 660 W |
| Package contents | Combi tip x 1 Soft brush for dust collection Handy accessory holder Docking station x 1 Illuminated electro brush Fluffy Optic Slotted tip x 1 Hoover Charger Upholstery and mattress nozzle Mini electro-brush to prevent tangling x 1 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Silver |
| Runtime | 60 min |
| Suction power | 240 AW |
| Wall mountable | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Weight | 3.1 kg |
| Width | 250 mm |
