

















Dyson Gen5detect Battery Dry HEPA Bagless Blue, Copper
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: WLONONWCROXT4
- Βάρος(kg): 7.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 100.00cm x 16.00cm x 28.00cm
- EAN: 5025155081723
1.027,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 828,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 4.5 h |
| Cleaning surfaces | Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Country of origin | Philippines |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 250 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Display type | LCD |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to empty container | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8508110000 |
| Height | 1276 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 154 mm |
| Package weight | 3.5 kg |
| Package width | 990 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Copper |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Runtime | 70 min |
| Suction power | 262 AW |
| Turbo | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Variable power | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 3.5 kg |
| Width | 276 mm |
