

















Cordless Vacuum Cleaner with Suction Function Technaxx TX-293
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TECHNAXX
- Κωδικός: WLONONWCRJGY6
- Βάρος(kg): 0.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 18.00cm x 16.00cm
- EAN: 4260358126647
100,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Charging source | USB |
| Charging time | 3.5 h |
| Depth | 138 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 106 mm |
| Input power | 160 W |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Number of nozzles | 5 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 C |
| Operating time | 2 h |
| Output airflow | 0 - 6.5 kPa |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Strong wind power up to | 130000 RPM |
| Weight | 232 g |
| Width | 36 mm |
