





























Cordless upright hoover Roborock H60 Hub
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: roborock
- Κωδικός: AGDRRCODK0011
- Βάρος(kg): 12.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 39.00cm x 82.00cm
- EAN: 6974653813635
276,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 222,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Charging time | 3.5 h |
| Cleaning type | Dry |
| Cordless | Yes |
| Depth | 293 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.5 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Filter type | HEPA H13 |
| Filtration system | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle colour | White |
| Handle material | Plastic |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 1162 mm |
| Integrated brush | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Material | Technopolymer |
| Mop function | No |
| Noise level | 75 dB |
| number of programs | 3 |
| Package contents | User manual Crevice nozzle 2w1 Wall bracket Hoover Floor brush |
| Package type | Box |
| Power | 350 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Runtime | 60 min |
| Suction power | 115 AW |
| Wall holder | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Weight | 1.67 kg |
| Width | 250 mm |
