









Clatronic HS 2631 handheld vacuum Grey Dust bag
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clatronic
- Κωδικός: AGDCLAODK0002
- Βάρος(kg): 1.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 29.00cm x 13.00cm
- EAN: 4006160821970
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 36808
39,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,74€
Τιμή σε πόντους ανταμοιβής: 3356
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
Ετικέτες:
Clatronic HS 2631
, Grey Dust bag
, Σακούλα σκόνης
, Χρώμα γκρι
, Ανταλλακτικά
, Αξεσουάρ
, Καθαρισμός
, Ηλεκτρικές σκούπες
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Brush tool | Yes |
| Cable length | 6 m |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Dirt capacity dry | 0.8 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Guarantee | G036M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 120 mm |
| Housing material | Plastic |
| Maximum input power | 700 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Grey |
| Removable filter | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Vacuum wand assembly | No |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Weight | 1.45 kg |
| Width | 240 mm |
