



DeWALT DCV584L-QW vacuum 7.5 L Drum vacuum Dry 300 W Bagless
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCR0344
- Βάρος(kg): 5.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 43.50cm x 33.00cm
- EAN: 5035048648841
284,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 229,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 54 V |
| Cleaning surfaces | Stair steps Bare floor Carpet Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust blower | Yes |
| Dust capacity | 7.5 L |
| Dust class | L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Hose length | 2 m |
| Maximum input power | 300 W |
| Noise level | 87 dB |
| Product colour | Black Yellow |
| Proper use | Home |
| Type | Drum vacuum |
| Weight | 4.8 kg |
