



























Bosch Serie 2 SMU2HVS06E Built-in dishwasher 14 place settings
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSZMZ0437
- Βάρος(kg): 37.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 66.00cm x 87.00cm x 67.00cm
- EAN: 4242005534371
883,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 712,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable feet | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Apps supported | Bosch Home Connect |
| AquaSensor function | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Automatic programs | Yes |
| Baskets adjustable placement | Upper Lower |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Connected load | 2400 W |
| Cord length | 1.75 m |
| Current | 10 A |
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Cycle time | 295 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 573 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Dishwashing programs | Eco 50 C Favorite Pots 70 C Auto 45-65 C Hourly 65 C |
| Door colour | Brushed steel |
| Dosage assistant | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| Energy consumption per 100 cycles | 75 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Glass protection | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Half-load | Yes |
| Height | 815 mm |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 46 dB |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Number of washing programs | 5 |
| Outlet hose length | 1.90 m |
| Overflow protection | Yes |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Remaining time indication | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Temperature (max) | 70 C |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Warnings | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Weight | 34.9 kg |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Width | 598 mm |
