













Electrolux Serie 700 EEG88700W Fully built-in 14 place settings A
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCZMZ0176
- Βάρος(kg): 39.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.50cm x 61.50cm x 87.50cm
- EAN: 7333394080895
1.472,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.187,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Adjustable feet | Yes |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Built-in display | Yes |
| Cord length | 1.6 m |
| Current | 10 A |
| Custom panel-ready | Yes |
| Cycle time | 240 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 560 mm |
| Dishwashing programs | 160min Quick 30 min Eco 90min 60min Rinse and hold Machine Care AUTO Sense |
| Door colour | Not applicable |
| Drying system | AirDry |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Guarantee | F024M |
| Height | 820 mm |
| Inlet hose length | 1.8 m |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 42 dB |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Number of temperature settings | 3 |
| Number of washing programs | 8 |
| Outlet hose length | 1.8 m |
| Power consumption (typical) | 1550-2200 W |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
| Water consumption per cycle | 10.9 L |
| Weight | 37.3 kg |
| Width | 600 mm |
