



















Electrolux EEC67310L Fully built-in 14 place settings
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCZMZ0182
- Βάρος(kg): 44.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.00cm x 62.50cm x 86.50cm
- EAN: 7332543780228
1.043,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 841,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Fully built-in |
| AquaStop function | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Baskets adjustable placement | Lower |
| Child lock | Yes |
| Control type | Buttons |
| Custom panel-ready | Yes |
| Cycle time | 240 min |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 550 mm |
| Dishwashing programs | Auto 60min 65 C 160min 60 C 90min Eco Soak Quick 30min 40 C |
| Door colour | Not applicable |
| Door hinge | Fixed |
| Drying efficiency index (EU 2017/1369) | 1.061 |
| Drying performance | B |
| Drying system | AirDry |
| Energy consumption per 100 cycles | 85 kWh |
| Energy consumption per cycle | 0.848 kWh |
| Energy efficiency class | D |
| Energy efficiency index (EEI) | 49.9 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 443096 |
| Guarantee | F024M |
| Half-load | Yes |
| Height | 896 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height (max) | 89 cm |
| Installation compartment height (min) | 82 cm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Inverter technology | Yes |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 44 dB |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Number of washing programs | 8 |
| Package depth | 680 mm |
| Package height | 870 mm |
| Package weight | 40.1 kg |
| Package width | 365 mm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Self-balancing hinge | Yes |
| Warnings | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
| Water consumption per cycle | 11 L |
| Water fill | Cold Hot |
| Weight | 38.7 kg |
| Width | 596 mm |
