









Emerio SG-123562 steam ironing station 2200 W 1.5 L Ceramic soleplate Purple, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRSPXI
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.40cm x 37.20cm x 27.00cm
- EAN: 7333282011062
95,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Automatic anti-calc | Yes |
| Continuous steam performance | 100 g/min |
| Guarantee | G024M |
| Iron power | 2200 W |
| Maximum steam pressure | 5.5 bar |
| Product colour | Purple White |
| Products per intermodal container (20ft) | 920 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 1850 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 2140 pc(s) |
| Removable water tank | Yes |
| Soleplate type | Ceramic soleplate |
| Steam boost performance | 200 g/min |
| Vertical steam function | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
