











Franke LINA L White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FRANKE
- Κωδικός: WLONONWCRPTEE
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 40.00cm x 35.00cm
- EAN: 7612986470529
184,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aerator | Yes |
| Aerator type | Honeycomb |
| Cartridge diameter | 3.5 cm |
| Embedding hole diameter | 3.5 cm |
| Faucet connection size | 3/8" |
| Faucet material | Brass |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 28.5 cm |
| Mounting type | Deck |
| Number of valves/levers | Single |
| Product colour | White |
| Spout rotation angle | 360 |
| Spout shape | Type L |
| Spout type | Standard |
| Water flow control | Lever handles |
