







Franke LINA L Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FRANKE
- Κωδικός: WLONONWCROZN6
- Βάρος(kg): 2.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 7.00cm x 26.50cm
- EAN: 7612986388565
173,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 140,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aerator | Yes |
| Aerator type | Honeycomb |
| Cartridge diameter | 3.5 cm |
| Faucet connection size | 3/8" |
| Faucet material | Brass |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 33.3 cm |
| Mounting type | Deck |
| Number of valves/levers | Single |
| Product colour | Black |
| Spout type | Pull-out |
| Swivel angle | 360 |
| Swivelling | Yes |
| Water flow control | Lever handles |
