



Franke Lina PullOut Smeliai kitchen mixer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FRANKE
- Κωδικός: WLONONWCRPPM9
- Βάρος(kg): 9.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 35.00cm x 74.00cm
- EAN: 7612985901796
190,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 153,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cartridge diameter | 3.5 cm |
| Embedding hole diameter | 3.5 cm |
| Faucet connection size | 3/8" |
| Faucet material | Brass |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 45 cm |
| Number of valves/levers | Single |
| Product colour | Beige |
| Rotating spout | Yes |
| Spout rotation angle | 150 |
| Spout shape | Type J |
| Spout type | Standard |
| Water flow control | Lever handles |
