

























Instantaneous water heater N'OVEEN IWH480
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: AGAOOVPPO0012
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.40cm x 12.00cm x 23.00cm
- EAN: 5902221624254
34,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Actual temperature display | Yes |
| Built-in display | LED |
| Control type | Lever |
| Depth | 60 mm |
| Energy efficiency class | A |
| Guarantee | G024M |
| Height | 365 mm |
| Instantaneous heating element | Yes |
| Integrated heating element | Yes |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| LED indicators | Activity |
| Material | ABS |
| Maximum hot water supply temperature | 60 C |
| Maximum power | 3600 W |
| Mounting | Countertop |
| Overheat protection | Yes |
| Package depth | 262 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package width | 325 mm |
| Power | 3000 W |
| Power plug | Yes |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Inox |
| Touch control | Y |
| Warnings | Always use appropriate protection against contact with water and electricity. Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Read the user manual and training by a qualified person before use. |
| Water flow (max) | 2.5 l /min |
| Water pressure (max) | 600 kPa |
| Weight | 750 g |
| Width | 262 mm |
