









ECM 89415 coffee maker part/accessory Tamper
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRYK8
- Βάρος(kg): 0.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.30cm x 7.80cm x 7.50cm
- EAN: 4260013824246
118,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 58 mm |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Aluminium Stainless steel |
| Product colour | Silver |
| Product type | Tamper |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 450 g |
| Width | 58 mm |
