
Stone & Facade Cleaner KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: AGAKARAKO0017
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.60cm x 21.60cm x 9.60cm
- EAN: 4066529109972
18,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 100 mm |
| Dispenser type | Bottle |
| Guarantee | F024M |
| Height | 215 mm |
| Package weight | 1.2 kg |
| Substance | Liquid (ready to use) |
| Suitable for cleaning | Stone & Facade |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Volume | 1000 ml |
| Weight | 1 kg |
| Width | 100 mm |