



Electrolux 9029795425 fridge/freezer part/accessory Anti-mold mat Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGAELCLAK0007
- Βάρος(kg): 0.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 24.00cm x 16.00cm
- EAN: 7321423247234
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 435560
11,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 457 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 10 mm |
| Product colour | Blue |
| Quantity | 1 |
| Suitable for | Fridge |
| Type | Anti-mold mat |
| Weight | 31 g |
| Width | 315 mm |