











Electrolux E9OOAFWM AirFry tray Stainless steel Silver
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGAELCPIA0022
- Βάρος(kg): 1.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 48.00cm x 39.50cm
- EAN: 7333394083858
38,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | AEG |
| Guarantee | F012M |
| Height | 24 mm |
| Product colour | Stainless steel |
| Suitable for | Oven |
| Type | Grid |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Avoid direct contact with oven components at high temperatures. The product must be installed in accordance with the instructions for use. |
| Weight | 91 g |
| Width | 468 mm |
