


Νέο Προϊόν



Smeg Accessories SMPC01
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SMEG
- Κωδικός: WLONONWCRPMSL
- Βάρος(kg): 4.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.60cm x 28.00cm x 11.00cm
- EAN: 8017709198633
262,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 211,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chemical tax (Sweden) | No |
| Compatibility | SMF01/02/03/13 |
| Country of origin | Italy |
| Depth | 75 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 54 mm |
| Housing material | Steel |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package weight | 4 kg |
| Package width | 180 mm |
| Paper packaging weight | 360 g |
| Product colour | Chrome |
| Product type | Pasta press |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 3.3 kg |
| Width | 220 mm |
