

















Philips Premium Plaque Defence HX9044/88 4 pack brush heads
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPP66
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 6.00cm x 23.00cm
- EAN: 8720689037396
74,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Philips |
| Bristle stiffness | Soft |
| Cleansing brush replacement(s) period | 3 month(s) |
| Guarantee | G024M |
| Number of brush heads included | 4 pc(s) |
| Package depth | 232 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 68 mm |
| Product colour | Black |
| Replacement | Yes |
| Toothbrush frequency (vibrations) | 62000 movements per minute |
