







































Motorcycle RAZOR MX125 Dirt Rocket Lithium
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Razor
- Κωδικός: SRERZOPOJ0015
- Βάρος(kg): 16.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.40cm x 77.50cm x 56.00cm
- EAN: 0845423028084
389,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 314,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alarm clock | No |
| Battery technology | Lithium |
| Battery voltage | 10,8 V |
| Brake system | Rear handbrake |
| Built-in light | No |
| Drive type | Rear drive |
| Engine type | Electric engine |
| Footrest | Yes |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 639 mm |
| Length | 925 mm |
| Maximum load weight | 50 kg |
| Maximum speed | 13 km/h |
| Motor power | 100 W |
| Number of speeds | 2 |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Power | 100 W |
| Product colour | Black |
| Recommended age (min) | 7 yr(s) |
| Runtime (low speed) | 80 min |
| Tyre diameter | 12 inches |
| Warnings | Keep away from children and animals. Do not use the vehicle near open flames or heat sources. Store and charge only according to manufacturer's instructions. |
| Weight | 12.2 kg |
| Width | 545 mm |
