



Telescopic mobile ramp
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SUNDO
- Κωδικός: DIWSU2WOA0001
- Βάρος(kg): 6.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 22.00cm x 99.00cm
- EAN: 4250629322724
264,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 212,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Extended length | 210 cm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 970 mm |
| Material | Aluminium |
| Maxium load | 180 kg |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity inner carton | 2 pc(s) |
| Safe to use | Y |
| Suitable for outdoor areas | Yes |
| Telescopic | Yes |
| Weight | 7.2 kg |
| Width | 100 mm |
