













Digitus Under-Desk Drawer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCRPTG5
- Βάρος(kg): 5.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.50cm x 51.50cm x 37.70cm
- EAN: 4016032481911
95,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Depth | 480 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 108 mm |
| Material | Steel |
| Number of drawers | 1 drawer(s) |
| Package depth | 377 mm |
| Package height | 377 mm |
| Package weight | 5.25 kg |
| Package width | 515 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 4.6 kg |
| Width | 513 mm |
