



Govee H6062 Smart wall light Wi-Fi/Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Govee
- Κωδικός: WLONONWCROFJ6
- Βάρος(kg): 1.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 35.00cm x 19.00cm
- EAN: 6974316990857
120,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Applications support | Yes |
| Applications supported | Govee Home App |
| Bulb type | LED |
| Colour changing | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Input voltage | 12 V |
| Interface | Wi-Fi/Bluetooth |
| Light colour | Multicolour |
| Manual | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 14 iOS 14 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 10.0 Android 8.0 iOS 13 iOS 13 Android 6.0 Android 10.0 Android 10.0 iOS 12 Android 4.0 Android 4.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 12.0 Android 5.0 Android 5.0 Android |
| Mounting type | Wall |
| Number of colours | 16000000 colours |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Package type | Box |
| Placement | Wall |
| Product colour | White Translucent, White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Total power | 36 W |
| Type | Smart wall light |
| Voice control | Yes |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
