











SteelSeries Aerox 3 USB-C - 8500 CPI optical gaming mouse - REFURBISHED (Onyx)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SteelSeries
- Κωδικός: GAMSTSMYS0007
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.30cm x 18.50cm x 8.00cm
- EAN: 810052983837
53,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 43,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 35 G |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Colour name | Onyx |
| Depth | 120.5 mm |
| Device interface | USB Type-C |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G012M |
| Height | 21.5 mm |
| Illumination | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Mouse keys operating life | 80 million presses |
| Mouse tracking speed | 300 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 8500 CPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package contents | USB Type-A to Type-C cable Gaming mouse x 1 |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Refurbished product | Yes |
| Response time | 1 ms |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Warnings | The product must be protected from moisture. Dispose of batteries in accordance with local regulations. Store away from sources of heat and open flame. |
| Weight | 59 g |
| Width | 57.9 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
