













Razer DeathAdder V3 Hyperspeed wireless Gaming Mouse black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRFIFA
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.10cm x 13.20cm x 19.60cm
- EAN: 8886419334552
126,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Battery life (max) | 100 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Buttons durability (million clicks) | 90 |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Depth | 122.2 mm |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-C |
| Ergonomic design | Yes |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 41.3 mm |
| Illumination | No |
| Mouse tracking speed | 500 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of profiles | 1 |
| Number of programmable buttons | 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Polling rate | 1000,8000 Hz |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor type | Focus X 26K |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User guide | Yes |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock. Do not expose to water or other liquids. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 55 g |
| Width | 64.8 mm |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
