











MSI VERSA 300 mouse Gaming Right-hand RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optical 8000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRGSUO
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 18.20cm x 11.80cm
- EAN: 4711377245920
67,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Battery life (max) | 50 h |
| Buttons durability (million clicks) | 30 |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 2 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 64 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | F024M |
| Height | 41 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Red Blue Green |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 8000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package type | Hanging box |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Response time | 1 ms |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 60 g |
| Width | 125 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
