



























GENESIS Zircon XIII mouse Gaming Ambidextrous RF Wireless + USB Type-C Optical 26000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GENESIS
- Κωδικός: WLONONWCRCRJR
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 11.50cm x 5.50cm
- EAN: 5901969443394
120,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 97,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable Lift Off Distance (LOD) | Yes |
| Battery life (max) | 100 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Buttons quantity | 7 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | UKCA CE EAC |
| Connector type | USB 2.0 Type-C |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 119 mm |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-C |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 40 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Material | ABS synthetics |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of programmable buttons | 7 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| On/off switch | Yes |
| Package type | Hanging box |
| Plug and Play | Yes |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor | PixArt PAW3395 |
| Silent click | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User guide | Yes |
| Weight | 77 g |
| Width | 62 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Wireless range | 10 m |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
