















Endgame Gear EGG-XM1RGB-DF mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Endgame Gear
- Κωδικός: WLONONWCRPRI7
- Βάρος(kg): 0.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.20cm x 12.60cm x 5.00cm
- EAN: 4251442504120
96,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 6 |
| Cable length | 1.8 m |
| Depth | 38 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 122 mm |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 16000 DPI |
| Power source | Cable |
| Product colour | Translucent |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Weight | 82 g |
| Width | 66 mm |
