















Ducky Feather mouse Gaming Ambidextrous USB Type-A Optical 16000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ducky
- Κωδικός: WLONONWCR9510
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.10cm x 10.80cm x 6.10cm
- EAN: 4710578304542
126,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 7 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Depth | 59 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | G024M |
| Height | 36 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Green Blue Red |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 16000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Ring |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Image |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Keep away from sources of heat. Do not open the housing to avoid risk of electric shock. Do not expose to water or other liquids. The product must be protected from moisture. Dispose of in accordance with local regulatio |
| Weight | 65 g |
| Width | 124 mm |
