































Corsair M65 RGB ULTRA mouse Right-hand USB Type-A Optical 26000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAYIC
- Βάρος(kg): 0.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 18.00cm x 11.50cm
- EAN: 840006657606
129,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customizable weight | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Number of programmable buttons | 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Polling rate | 125,250,500,1000,2000,4000,8000 Hz |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Response time | 1 ms |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock. Do not expose to water or other liquids. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 97 g |
