



















Corsair Gaming Mouse Scimitar RGB Elite Optical Wired 17 Keys 18000 dpi black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAKNF
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 17.50cm x 8.00cm
- EAN: 840006616214
140,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons quantity | 17 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Illumination | Yes |
| Illumination number of colours | 4 |
| Illumination type | LED |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 18000 DPI |
| Number of movement resolution modes | 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Retractable cable | No |
| Rubber grips | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor type | PMW3391 |
| Surface coloration | Image |
| User guide | Yes |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock. Do not expose to water or other liquids. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 122 g |
