

















































CHERRY XTRFY M42 RGB mouse Gaming Ambidextrous RF Wireless + USB Type-C Optical 19000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRPPHF
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 10.50cm x 6.00cm
- EAN: 7340086912839
133,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-C |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | G024M |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 19000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package depth | 106 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 280 g |
| Package width | 165 mm |
| Polling rate | 125,500,1000 Hz |
| Power consumption | 500 mA |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | White |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 67 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
