





























Samsung S36C computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: WLONONWCRCGXS
- Βάρος(kg): 4.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 61.20cm x 16.20cm
- EAN: 8806094769357
188,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 151,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adaptive picture | No |
| Adaptive Sound Control (ASC) | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Anynet + (HDMI-CEC) | No |
| Audio input | No |
| Auto source switch | No |
| Black eQualizer function | No |
| Bluetooth | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | No |
| Cables included | HDMI |
| Colour gamut | 72% |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Daisy chain | No |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| Depth (without stand) | 108.2 mm |
| Disclaimer | No |
| Display brightness (min) | 250 cd/m |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display diagonal (metric) | 59 cm |
| Display number of colours | 1.67 billion colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LCD |
| DVI port | No |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Ethernet LAN | No |
| Factory calibration report | No |
| Factory tunning | No |
| Feet colour | Black |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Gray balance | No |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 416.3 mm |
| Height (without stand) | 325.6 mm |
| Height adjustment | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Image size | Yes |
| Low input lag | No |
| Market positioning | Consumer |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Off Timer Plus | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 C |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 162 mm |
| Package weight | 48 kg |
| Package width | 612 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Panel type | VA |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Pivot | No |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (DPMS) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power supply type | External |
| Product colour | Black |
| Quantum dot color technology | No |
| Refresh rate optimizor | No |
| Remote control included | No |
| Response time | 4 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Screen shape | Curved |
| SmartThings app support | No |
| Stand type | Simple round stand |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Swivelling | No |
| Tap view | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 2 - 22 |
| TV Plus | No |
| Uniformity correction | No |
| Universal guide | No |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| VESA mounting | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Virtual AIM point | No |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight (with stand) | 3.1 kg |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width (with stand) | 547.8 mm |
| Width (without stand) | 547.8 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Wireless display | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Workspace | No |
