

























Samsung S27DG610SU computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: WLONONWCROXTY
- Βάρος(kg): 9.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.00cm x 20.00cm x 68.20cm
- EAN: 8806095810676
746,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 601,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cables included | DisplayPort Power |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| DDC/CI | Yes |
| Depth (with stand) | 263.5 mm |
| Depth (without stand) | 49.2 mm |
| Digital signal format system | Not supported |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display diagonal (metric) | 67 cm |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display technology | OLED |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Ethernet LAN | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game features | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Quad HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 554.2 mm |
| Height (without stand) | 353.8 mm |
| Height adjustment | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| LED backlight | No |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Off Timer Plus | Yes |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 C |
| Package depth | 464 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 9.5 kg |
| Package width | 684 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | OLED |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -92 - 92 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (max) | 140 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 28 W |
| Power supply type | External |
| Product colour | Silver |
| Response time | 0.03 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen shape | Flat |
| Stand type | HAS stand |
| Swivel angle range | -30 - 30 |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -2 - 25 |
| Touchscreen | No |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Virtual AIM point | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight (with stand) | 6.9 kg |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width (with stand) | 611.7 mm |
| Width (without stand) | 611.7 mm |
