











Razer Gigantus V2 Gaming mouse pad Purple, Red, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPB07
- Βάρος(kg): 0.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 42.00cm x 8.00cm
- EAN: 8887910063866
109,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 410 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Foam, Microfibre, Rubber |
| Product colour | Purple Red White |
| Surface coloration | Image |
| Thickness | 4 mm |
| Width | 940 mm |
