









Steelseries QcK Performance XL - Control
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SteelSeries
- Κωδικός: WLONONWCRPRFR
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 11.00cm x 44.00cm
- EAN: 5707119057110
113,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 400 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Foam, Neoprene, Polyester |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Size | XL |
| Stitched edges | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 3.5 mm |
| Width | 900 mm |
| Wrist rest | No |
