













Sharkoon SKILLER SGK36W keyboard Gaming RF Wireless QWERTZ
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sharkoon
- Κωδικός: WLONONWCRPAOO
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.80cm x 16.80cm x 54.80cm
- EAN: 4044951040483
65,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight type | RGB LED |
| Battery capacity | 1900 mAh |
| Battery life (max) | 55 h |
| Built-in memory capacity | 64 KB |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Guarantee | G024M |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 430 x 124 x 38 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard key switch technology | Huano Red |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard weight | 812 g |
| Mouse included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connector type | USB Type-C |
