



























GENESIS Thor 404 TKL keyboard Gaming USB QWERTY US International White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GENESIS
- Κωδικός: WLONONWCRPRED
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.30cm x 38.80cm x 6.80cm
- EAN: 5901969443202
131,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 106,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Actuation force | 50 g |
| Adjustable backlight | Yes |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Anti-ghosting | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Backlight type | RGB LED |
| Built-in memory | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hot keys | Yes |
| Hot-swap | Yes |
| Key travel distance | 2 mm |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 358 x 133 x 38 mm |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard key switch technology | Gateron Yellow PRO |
| Keyboard keys operating life | 60 million characters |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 1 kg |
| Keycaps material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| LED indicators | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Number of hot keys | 11 |
| Number of light modes | 18 |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Package type | Box |
| Physical layout | Tenkeyless (TKL) |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source type | USB |
| Product colour | White |
| Recommended usage | Gaming |
| Response time | 1 ms |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB connector type | USB Type-A |
| User guide | Yes |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
