



















Ducky One 3 Yellow TKL keyboard Gaming USB German
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ducky
- Κωδικός: WLONONWCRPRSO
- Βάρος(kg): 1.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.70cm x 19.00cm x 4.90cm
- EAN: 4710578303637
214,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 172,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Anti-ghosting | Yes |
| Backlight | No |
| Built-in display | No |
| Built-in memory | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | USB |
| Fingerprint reader | No |
| Flexible keyboard | No |
| Guarantee | G024M |
| Headset included | No |
| Hot keys | No |
| Island-style keyboard | No |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 370 x 140 x 40 mm |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard language | German |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 908 g |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Phone dock | No |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power source type | USB |
| Product colour | Yellow |
| Programmable hot keys | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Gaming |
| Retractable cable | No |
| Rollover | 6-key/N-key rollover |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB hub | No |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wrist rest | No |
